Які тести дозволяють виявити у клієнта залежність — заборонених засобів

19 сентября 2015 | Рубрика: Здоровье, Советы

тестыУ сучасному світі багато підлітків прагнуть перепробувати все у своєму житті. Під словом «все», вони мають на увазі не читання книг, глибокі пізнання в науці або вичення мов, а вживання різних заборонених засобів. Рано чи пізно більшість стають залежними, ігноруючи допомогу близьких, що може призвести до згубних наслідків.

Щоб визначити, чи вживає людина заборонених засобів, можна продіагностувати його поведінку і зовнішній вигляд, але краще пройти Фармаcко — експрес тести. Такі тести можуть знадобитися і для отримання довідки, яка потрібна для вступу в вищі навчальні заклади, школи, на контрактні служби, органи МНС і т.д., для прийняття на роботу в поліцію, транспортні компанії і т.д.

Тест на заборонение засобі, допомагає здійснити ранню діагностику залежност, по сечі або слині і вчасно запобігти несприятливі результати. Він дає можливість виявити наявність в організмі людини заборонение засобі. Результати тесту вказуються у вигляді офіційного медичного висновку.

Аналіз показує достовірні результати, якщо клієнт клініки вживав заборонених засобів, за 2-4 дні до моменту здачі слини або сечі. Що стосується такого препарату, то він може зберігатися в організмі людини до 14-28 днів.

тесты

Варто відзначити, збір сечі клієнтів здійснюється перед самим аналізом, а це означає, що підміна аналізів виключена. Сеча здається в розмірі не менше 50 мл в суху і чисту ємкість. Дізнатися результати імунохроматографічного аналізу можна вже через 15 хвилин після здачі. При бажанні через деяких час можна знову пройти тест.

Швидко оцінити, чи вживає людина заборонение препарати чи ні, можна за допомогою здачі тесту по слині. У разі появи на тестовій зоні двох кольорових смужок оформляється медичний висновок із зазначенням негативної проби, однієї кольорової смужки — позитивної. Якщо сеча збирається в кількості від 50 мл, то слина — 10 мл і також перед самим тестуванням, що виключає можливість підміни аналізів.

Тест можна здійснити за допомогою спеціальних лабораторних пристроїв, а можна придбати спеціальні тести-системи по інтернету або в аптеках. Варто відзначити, час виявлення заборонених засобів в слині займає 2-3 дні, инколи — пів дня обо- один день.

Так же по теме:

Оставить комментарий или два

Реклама


Гороскоп

Опрос :)

В СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ

Результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Мы в соц. сетях