Найефективніші дієти для схуднення

14 июня 2015 | Рубрика: Здоровье, Советы

Найефективніші дієти для схудненняНайефективніші дієти для схуднення

Пропонуємо вам ознайомитися з дієтами, які, згідно з опитуванням, визнані відвідувачами інтернет-сайтів для схуднення найефективнішими цього року.

Дієта Дюкана. Ймовірно ця білкова дієта найбільш популярний і найбільш ефективний спосіб схуднути нашого часу. Втрачати вагу в той час, коли навкруги вдосталь ненатуральної їжі, важко і просто неможливо. Дієта Дюкана повертає нас до здорового харчування наших пращурів. Стародавні люди – мисливці та збирачі, вживали білки, овочі, а також продукти тваринного походження.

Слоган дієти Дюкана: «Їж стільки, скільки хочеш!».

Найефективніші дієти для схуднення

Дієта «мінус 60» Катерини Мірімановою. Чудовий приклад того, що схуднути може кожен, якщо він цього реально захоче. Катерина Міріманова розробила свою дієту, за допомогою якої вона схудла, ви тільки вдумайтесь, на 60 кілограмів. Приклад, гідний наслідування. Насправді це не просто дієта, а ціла система з простими жорсткими, але не важкими для виконання правилами, яких необхідно дотримуватись все життя.

Середземноморська дієта за свої прекрасні результати отримала статус спадщини людства, вона вважається не просто методикою схуднення — це ціла система здорового харчування, що пропонує дуже смачне і різноманітне меню. Для середземноморської дієти характерний досить великий стіл, багато страв і маленькі порції. Ніякого голоду, відмінний настрій і стрункість.

Вівсяна дієта була відома ще тоді, коли зайву вагу ніхто і проблемою не вважав, і служила для очищення від шлаків та для пружності тіла. Сьогодні дана дієта для схуднення як і раніше на вершині популярності і передбачає два різних варіанти — вживання вівсяного відвару і безпосередньо кашу.

Капустяна дієта для схуднення. Капуста — низькокалорійний продукт, багатий на вітаміни та мікроелементи, багате джерело клітковини, яка є відмінним чистильником і допомагає позбутися від шлаків в організмі. Хоч і відноситься до монодієт, але досить легко сприймається більшістю.

Найефективніші дієти для схуднення

Безсольова дієта, яка передбачає повну відмову від кухонної солі і двотижневе монохарчування, допомагає схуднути, вивести зайву рідину з організму і позбутися целюліту. Вона запустить в нашому організмі певні хімічні процеси, які звільняють рідину. А її, як ми знаємо, в організмі людини міститься до 80 відсотків — ось які можливості надає ця дієта для схуднення.

Роздільне харчування — відмінний шанс швидко схуднути без будь-яких обмежень в їжі. Це навіть не дієта для схуднення, а досить легкий спосіб отримати бажану стрункість без особливих проблем і почуття голоду. Принцип правильного поєднання продуктів в раціоні є природною для людини культурою харчування, яка дозволяє їй довгі роки залишатися здоровою та енергійною.

Так же по теме:

Оставить комментарий или два

Реклама


Гороскоп

Опрос :)

В СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ

Результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Мы в соц. сетях