Туристам на замітку: як правильно обрати страховий поліс

30 мая 2015 | Рубрика: Здоровье, Красота, Советы

страховий полісПлануючи відпочинок за кордоном, багато громадян, дивлячись на свої фінансові можливості, замислюються, чи варто купувати їм страховий поліс. Але в будь-якому разі для перетину кордону страхування туристів є обов’язковою процедурою.

Навіть якщо вам здається, що відпочинок в іншій країні принесе вам тільки насолоду, ніхто не дає гарантію здоров’ю. Нехтуючи страховим медичним полісом, один похід в лікарню може потягнути за собою великі гроші, які числяться у сотнях євро і більше.

При покупці і виборі поліса радимо враховувати ризики подорожі. Деяким туристам не погано було б придбати страховку від затримки рейсу, іншим же, хто перетинає кордони через автомобіль, цей папірець не потрібен.

Найдешевшим варіантом є поліс, який містить такі ризики, як лікування в стаціонарі, екстрена допомога, переїзд за медичними показаннями. Але авіапасажирам також необхідно подбати про надійність зберігання багажу і документів.

Уявіть ситуацію, що рейс затримали, і вам доведеться десь ночувати і щось їсти. Мандрівникам зі страховкою по затримці рейсу запропонують відпочити в готелі, а не в самому аеропорту, а також поїсти в кафе. Варто відзначити, такий сервіс зазвичай діє лише тоді, коли затримка перевищує чотири години.

страховий поліс

Уявімо іншу ситуацію, де рейс скасували через погодні умови, літак затримається в іншій країні на кілька днів, а термін нашого полісу закінчується як раз сьогодні. Щоб не виникло такої ситуації, радимо купувати поліс на пару днів довше періоду подорожі.

В екстрених випадках краще не витрачати час на дзвінок до асистуючої компанії, а відразу рятуватися, викликаючи швидку допомогу, адже від гудків в телефоні до отримання даних про лікарні, куди потрібно поїхати за рекомендаціями працівників від поліса, може пройти годину-дві.

Інша справа, коли йдеться про оздоровлення, де для дотримання всіх формальностей можна трошки і почекати. Протягом доби радимо все ж зателефонувати в страхову компанію, тримати її в курсі всіх подій лікування, в тому числі госпіталізації, операції, інакше можлива відмова у покритті витрат.

Навіть з наявністю страхового медичного полісу можуть знадобитися додаткові гроші. Зазвичай страховка не покриває розтрати на масаж, косметичні процедури, лікування звичайної болі в животі чи горлі, запаморочення та інші незначні похибки здоров’я туриста.

Так же по теме:

Оставить комментарий или два

Реклама


Гороскоп

Опрос :)

В СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ

Результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Мы в соц. сетях