Стільчик для годування – розкіш чи необхідність?

22 августа 2014 | Рубрика: Дом и Быт, Общество, Советы

Стільчик для годування – розкіш чи необхідність?Дитячий стілець для годування наразі вважається одним з найбільш необхідних предметів дитячих меблів.

Практичний та багатофункціональний, він може використовуватися, починаючи з народження дитини і до досягнення нею чотирирічного віку.

Дерев’яний чи пластиковий він допомагає молодій матері відчувати максимальний комфорт при годуванні немовля. Для дитини він виступає додатково одним із найулюбленіших міст для ігор.

Купити стільчик для годування в Україні пропонують сьогодні багато спеціалізованих магазинів дитячих товарів. Зробити це з максимальним комфортом проще за все за допомогою мережі Інтернет, наприклад завітавши до порталу Mybuy24.

Однак перед вибором стільчика необхідно уважно вивчити його особливості та розібратися в основних його різновидностях.

Стільчики для годування бувають:

●     навісні. Вони кріпляться до звичайних кухонних столів, що дозволяє зекономити місце. Даний компактний різновид стільця для годування легко брати з собою на природу чи в гості. Серед головних його мінусів називають невеликий функціонал і погану стійкість.Стільчик для годування – розкіш чи необхідність?

●     стільчики-бустери. За своєю функціональності вони схожі на навесні варіанти, проте кріпляться до великого стільця замість столу. Багато подібних моделей обладнані власною стільницею, що дозволяє використовувати їх на природі. Головною особливістю даного стільця вважається те, що він потребує наявності достатньо міцного стільця.

●     високий стілець. Основним його достоїнством є те, що він не потребує ніяких додаткових опор. Розраховані такі стільці зазвичай для діток до 3-х років та відрізняються від інших моделей високою стійкість, надійністю. Додатково вони обладнані великою кількістю додаткових функцій. Крім того, висота стільчика зручна для малюка та дозволяє йому підтримувати зоровий контакт з батьками, що вкрай важливо для крихітки.

Стільчик для годування – розкіш чи необхідність?

●     моделі трансформери. Ці функціональні варіанти є найпоширенішими серед українських покупців. В залежності від моделі, вони можуть трансформуватися у зручну гойдалку, коляску, парту. Істотним недоліком подібних варіантів вважається їх габаритність.

Незважаючи на обраний варіант стільчика, він допоможе кожній дитинці максимально швидко навчитися володіти усіма столовими приладами, пити з чашки. Таким чином, якщо у вас є малюк, то прийшов час обрати, який саме стільчик для годування стане найкращим для вашої родини.

Так же по теме:

Оставить комментарий или два

Реклама


Гороскоп

Опрос :)

В СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ

Результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Мы в соц. сетях